Dřevěné podlahy Dřevěné podlahy Dřevěné podlahy Dřevěné podlahy

VOTOČEK Dřevěné podlahy, terasy a fasády

Sortiment

Široká škála možností

Podlahy které děláme, mohou být z různých druhů dřev, v různých barevných provedeních. Může to být dřevo v různých cenových hladinách, může být původem z Čech, nebo z tropů.

Firma Ota Votoček je výhradní a oficiální dovozce dřevěných podlah rakouské podlahářské firmy mafi, více na www.podlahy-mafi.cz/

Zeptejte se nás, co Vás zajímá. Rádi Vám poradíme. S pokládáním podlah z tvrdého dřeva máme mnoho zkušeností, máme vypracované postupy a technické vybavení, které nám umožňuje pracovat rychle. Klid na duši Vám mohou přidat i naše záruční podmínky.

Ať se rozhodnete, že si podlahu položíte svými silami, nebo mít podlahu položenou profesionálně, vždy vám můžeme pomoci.

Využijte výhody podlahy z pravého dřeva

Zdraví
Jednoduše se uklízí a udržuje bez prachu. Dřevěná podlaha se jeví jako velmi příznivá pro omezení alergií a dýchacích problémů. Díky dřevěné podlaze můžete ochránit svou rodinu před roztoči.

Teplo
Podlaha ze skutečného dřeva v sobě uchovává teplo. Pocit útulnosti a tepla naplňuje tak místo ve kterém žijete.

Praktičnost
Opotřebení a únava z každodenního používání je znát i na Vaší podlaze, opotřebení podlahy z tvrdého dřeva však není znát ani po letech používání.

Stylovost
Dřevo bylo v domovech používáno po staletí k tomu, aby drželo teplo, a také k vyjádření různých dekoračních stylů. Je těžké nalézt dřevu soupeře v nadčasové kráse.

Ekonomičnost
Krásná dřevěná podlaha nemusí stát o mnoho více než kvalitní koberec. Jisté však je, že dřevěná podlaha se ukáže jako levnější řešení v dlouhodobém pohledu. Na rozdíl od koberce, hodnota dřevěné podlahy se po letech zvyšuje.


Nezáleží jenom na kvalitě materiálu, ale důležité je i provedení.
Záleží nám na tom, aby i naši zákazníci viděli, že práce kterou odvádíme je velmi kvalifikovaná a kvalitní. Jedním z našich cílů je i profesionální poradenství v oblasti výběru materiálů a způsobu instalace podlah. V každém okamžiku nám jde o prvotřídní kvalitu.

Vaši dřevěnou podlahu bude jednoduché udržovat ve skvělém stavu. Úklid vysavačem a příležitostní setření vlhkým hadrem, nebo mopem s troškou saponátu pro čištění podlah. To je vše, co Vaše podlaha bude potřebovat.

SHOWROOM VOTOČEK
Dřevěné podlahy Dřevěné podlahy Dřevěné podlahy
Dřevěné podlahy Dřevěné podlahy Dřevěné podlahy

Ota Votoček - dřevěné podlahy, terasy a fasády, Klešická 939, Újezd nad lesy, mobil: (+420) 604 245 197, email: votocek@votocek.com

Created by CzechProject s.r.o.